Протиожеледні реагенти



Бішофіт протиожеледних реагент Магній хлористий гранульований

Бішофіт протиожеледних реагент Магній хлористий грануль...

Досягнення сучасної хімічної промисловості дозволили розробити ефективні технічні речовини для допомоги практично в будь-якій ситуації. У зимову пору року особливо гостро стоїть проблема боро..

48.90 грн.

Хлористий кальцій технічний

Хлористий кальцій технічний

Кальцієва сіль соляної кислоти або, як її частіше називають, хлористий кальцій технічний, який виробляється хімічною промисловістю, є важливою сировиною і компонентом для використання в інших..

49.60 грн.

Сіль кухонна Руминія помел №1

Сіль кухонна Руминія помел №1

Харчової кухонної солі Руминія помел №1 При приготуванні їжі використовуються не тільки органічні речовини рослинного і тваринного походження, а й ті які мають неорганічне походження і від..

14.00 грн.

Сіль технічна в мішках по 50 кг (Помел № 3) концентрат мінеральної технічної солі

Сіль технічна в мішках по 50 кг (Помел № 3) концентрат ...

Сіль у мішках по 50 кг (Помол No 3)   Сіль технічна, яку також називають кухонною сіллю, хлористим натрієм або хлоридом натрію - біла речовина мінерального походження, що складає..

14.00 грн.

Сіль Харчова кухонна Екстра Полісся виварювальна з протівослежівающее добавкою

Сіль Харчова кухонна Екстра Полісся виварювальна з прот...

Сіль Харчова кухонна Екстра Поліссі виварювальна "Бабушкін досвід" з протівослежівающее добавкою Сьогодні не можна уявити харчову промисловість без досягнень сучасної хімії. О..

14.00 грн.

Технічна дорожня сіль, в мішках по 25 кг

Технічна дорожня сіль, в мішках по 25 кг ...

Сіль в мішках по 25 кг для посипання доріг Помол №2 Дорожня сіль у мішках по 25 кг для посипання доріг Сіль технічна, яку також називають кухонною сіллю, хлористим натрієм або хлорид..

14.00 грн.

Харчова сіль, помол No 1.

Харчова сіль, помол No 1.

Сіль харчова. Екстра помол No 1 - 0,21м-1м Сертифікат якості ISO 9001: 2015   Харчова сіль виварювальна сорту Екстра проводиться методом хімічного очищення і випарюв..

14.00 грн.

Реагент протиожеледний Гранітна крихта

Реагент протиожеледний Гранітна крихта...

Реагент протиожеледний Гранітна крихта є екологічно чистим матеріалом, відмінним різноманітною сферою застосування. Використовується при негативних температурах для посипання доріг з метою ус..

42.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Зима – гарна пора року. Яскравий білий сніг, відсутність спеки та святкова атмосфера подобаються майже всім. Одночасно з такою красою, зима подає безліч проблем для людей. Найпоширеніша і набридла всім проблема – ожеледиця. Здавалося б, на подвір'ї 21 століття, а тисячі людей з усього світу щодня травмуються через неприбрану льоду. Невже з цим не можна боротися? Звісно ж можна! Спеціально для збирання ожеледиці були придумані протиожеледі реагенти.

Що таке протиожеледний реагент?

Якщо говорити простою мовою, це хімічно активна речовина, що прибирає лід завдяки реакціям на молекулярному рівні. Але варто враховувати, що не всі протиожеледі реагенти – хімічно активні. Для того, щоб розібратися, який купити, варто ознайомитися з усіма видами протиожеледних реагентів: абразивними, комбінованими та хімічними.

Види протиожеледних реагентів

Абразивні

Найпростіші з технічного погляду та найсучасніші з практичної. Уявляють із себе дрібно докладний матеріал. Це може бути пісок, гранітна та мармурова крихта, щебінь. Незважаючи на невелику ціну, стали популярні відносно недавно. Найчастіше використовуються у скандинавських країнах, але зараз досвід переймають і в країнах СНД.

Основні характеристики – висока ефективність при сильному ожеледиці, низька ціна та можливість багаторазового використання. Також абразивні протиожеледі реагенти не викликають алергію.

Спосіб дії абразивних протиожеледних реагентів такий: потрапивши на лід завдяки своєму розміру (2-5 мм), вони створюють зчеплення, достатнє для безперешкодної ходьби людей і проїзду автомобілів.

Переваги:

  1. Ефективність.Не всі хімічні протиожеледі реагенти здатні впоратися з сильною льодом. Для абразивних, завдяки їхньому складу, це не проблема.
  2. Безпека.Не викликає алергію у людей. Також не помічено негативного впливу на шини автомобілів або взуття перехожих.
  3. Екологічність.Склад протиожеледного реагенту повністю екологічний, оскільки такі матеріали зустрічаються у природі.
  4. Простота застосування.Не вимагає спеціальних технологій для нанесення. Складність полягає лише у збиранні матеріалу після закінчення сезону.
  5. Низька ціна.Якщо порівнювати з хімічними, то абразивні протиожеледні реагенти набагато дешевші. Ціна настільки низька, що реагент протиожеледний 1 тонна купити може майже кожен. Купити абразивні протиожеледі реагенти можна на сайті "Vozli".

Недоліки:

  1. Складність збирання.Збирати після закінчення сезону не обов'язково, але бажано. В іншому випадку, велика кількість залишеного матеріалу може засмічити зливну каналізацію та псувати зовнішній вигляд території.
  2. Витрати.Витрата не можна назвати маленькою, тому потрібно бути готовою закуповувати великі мішки з протиожеледним реагентом. Найкраще купити у зручній фасовці мішком 25 кг на сайті "Vozli".

Спосіб застосування:

Використання абразивних протиожеледних реагентів складається з кількох етапів:

  1. Спочатку необхідно прибрати верхній пухкий шар снігу.
  2. Безпосереднє нанесення протиожеледного реагенту. Наносити рівномірно розподіляючи по всій площі. Важливо дотримуватися норми витрати за поточної температури.
  3. Після закінчення сезону зібрати вручну або за наявності спеціальною машиною. Матеріал миється і може бути використаний повторно наступної зими.

Комбіновані

Дуже популярний серед комунальних служб через свою ефективність, достатню для невеликої льоду, і низьку ціну. На сайті "Vozli" Ви можете купити всі протиожеледі реагенти за низькою ціною.

Сама суть комбінованих протиожеледних реагентів – поєднання абразивних та хімічних речовин. При правильному співвідношенні виходить суміш, яка розплавляє тонкий лід і створює зчеплення із взуттям.

Якщо розглядати технічні характеристики, то для створення комбінованого протиожеледного реагенту необхідно дотримуватися пропорції 70% піску (або іншого абразивного матеріалу) і 30% солі. Існують і інші варіанти, але цей найпопулярніший. З пропорціями можна експериментувати, але необхідного ефекту важливо, щоб солі у складі було щонайменше 10%. Бажано щоб розмір зерен піску не перевищував 5 мм (в ідеалі від 2 до 5 мм). Також якість піску показує кількість глиняних домішок. Число має перевищувати 3% від маси піску.

Переваги:

  1. Простота використання.Не потребує жодних додаткових засобів для нанесення. Також, на відміну від абразивних реагентів, збирати після закінчення сезону не потрібно.
  2. Легкість приготування.Приготування може здійснюватися у кустарних умовах. Головне, дотримуватися пропорції.
  3. Низька ціна.Висока популярність та прості речовини, що входять до складу, зробили ціну на комбіновані протиожеледні реагенти однієї з найнижчих серед протиожеледних реагентів. Купити найкраще на сайті "Vozli". Вся продукція відповідає ДСТУ та має необхідні сертифікати.

Недоліки:

  1. Діапазон температури.При температурі нижче 25°С хлорид натрію (сіль) перестає бути ефективною. Протиголодні властивості залишаються тільки у піску.
  2. Висока витрата.У порівнянні з хімічними протиожеледними реагентами, витрата комбінованих дуже висока. Він залежить від температури та в середньому становить 200-300 г/м2. У такому разі найкраще купити зручну фасовку мішком 25кг. "Vozli" надає таку можливість.
  3. Шкідливість для екології.При постійному використанні піскосолі грунт, біля якого відбувалася обробка, засолюється. Тому, на ній перестають рости рослини і грунт стає непридатним.
  4. Каналізація.Щороку, після закінчення зими, тисячі кілограм протиожеледного реагенту піскосолі опиняються у каналізації. Через це вона часто засмічується і доводиться чистити.

Спосіб застосування:

  1. Подбати про захист рук від дії солі. Одягніть рукавички і лише після цього контактуйте з піскосоллю.
  2. Поступово, дотримуючись норми витрати при поточній температурі, розподілити по поверхні.
  3. Почекати, поки протиожеледний реагент подіє.
  4. Суміш, що вийшла, прибрати.

Хімічні

Складні з технічного погляду і водночас найефективніші протиожеледі реагенти. З'явилися давно, але з кожним роком стають все досконалішими. До складу додаються нові добавки, які збільшують ефективність і дозволяють позбутися корозії на металевих деталях автомобілів, що проїжджають.

Хімічні протиожеледі реагенти видаляють ожеледицю завдяки реакціям на молекулярному рівні. Деякі реагенти здатні працювати у двох режимах: безпосередньо видалення льоду, що утворилася, і запобігання появі ожеледиці.

Усього існує багато різновидів хімічних речовин проти ожеледиці, але можна виділити найкращі. Придбати їх Ви можете на сайті "Vozli". При покупці гуртом діють спеціальні оптові ціни. Усі хімічні протиожеледі реагенти можна розділити на дві категорії: тверді та рідкі. Рідкі дуже ефективні проти сильної льоду, але не зручні у використанні. Тверді мають не таку ефективність, але їх легко застосовувати.

  1. Хлорид магнію. Найефективніший протиожеледі реагент. За 15 хвилин здатний розплавити вдвічі більше льоду, ніж хлорид натрію (сіль). Широкий діапазон температур (до -35 ° С).
  2. Хлорид кальцію. Не настільки ефективний, як хлорид магнію, але все ж таки здатний боротися із середньою товщиною льодом. Також використовується в режимі запобігання появі ожеледиці.
  3. Хлорид натрію (сіль). Досить ефективний, але при температурах нижче -25 ° С перестає виявляти необхідні властивості. Один з найдешевших і найшкідливіших для екології (ґрунту) протиожеледних реагентів.

Варто зауважити, що магнію хлорид і хлорид кальцію абсолютно безпечні для екології. Також не має негативного впливу на взуття та покришки автомобілів.

Ціна на хімічні протиожеледі реагенти вища, ніж на абразивні та комбіновані, але ціна компенсується низькою витратою. Купити реагенти у Києві з доставкою протиожеледні можна у “Vozli”.

Переваги:

  1. Висока ефективність.Швидкість дії набагато вища, ніж в інших видів.
  2. Низька витрата.У середньому, якщо приймати температуру -8°С, то розплавлення накату чи пухкого снігу потрібно 50 г/м2 хлористого магнію. Для зручності використання можна купити мішком 25 кг у "Vozli".
  3. Екологічність та безпека.Часто, до складу додають спеціальні антикорозійні реагенти, які зводять негативний вплив на кузови автомобілів до нуля. Відсутнє негативне на ґрунт.

Недоліки:

  1. Ціна.Відносно більша ціна компенсується низькою витратою. До того ж у “Vozli” Ви можете купити протиожеледі реагенти за низькою ціною завдяки прямим поставкам від виробника.

Спосіб застосування:

  1. Спочатку обов'язково захистіть руки рукавичками. При роботі з рідкими протиожеледі реагентами необхідно уникати потрапляння крапель на голі частини тіла.
  2. Нанести на поверхню. Поступово і дотримуючись норми витрати.
  3. Якщо мета - розплавити льоду, то через час прибрати суміш, що вийшла. Якщо ж наносили з метою запобігання появі, то залишити як є і періодично оновлювати протиожеледний реагент.

Виходячи з цієї статті не можна з упевненістю сказати, що якийсь із видів протиожеледних реагентів у всьому перевершує інший. У кожного своя спеціалізація та сфера застосування. Купити протиожеледі реагенти за вигідною ціною оптом можна у “Vozli”.