Суміш розчинників
Деяким з лакофарбових матеріалів необхідні спеціальні суміші, що використовуються для їх розведення. Завдяки виключно такій складовій лак або фарба мають потрібну консистенцію і густину. На сьогоднішній день існують різновиди розчинників. Пропонуємо розглянути більш детально і розібратися в їх властивостях.
Опис сумішей
Розчинник, за своїй сутюі, це хімічна суміш, яка складається з декількох складових і є швидковипарованою. Така речовина здатна розчиняти інші засоби і рідини створюючи з ним суміш.
Основним завданням суміші вважається розведення матеріалів лакофарбового походження. Звичайно, з кожного правила є винятки, і є барвника що не потребують застосування такої речовини, але тоді вони концентровані.
Основне завдання наступне:
• Досягти швидкого випаровування після нанесення на будь-яку поверхню;
• Використовувати речовину, яка не є гігроскопічною, а значить, не втрачає своїх властивостей, при контакті з водою, парою;
• При змішуванні фарби і такого матеріалу в результаті отримати однорідне з'єднання.
Також речовина впливає на фарбу виключно в момент нанесення, далі вона випаровується.
Фарба або лак вимагають певного різновиду суміші. Якщо розчинник підібраний правильно, то суміш має однорідний колір, і як результат просто і швидко наноситься на будь-яку поверхню.
Загальна інформація про розчинник
Досить часто, щоб отримати лакофарбові матеріали потрібної консистенції, роблять суміш розчинників. Найчастіше у своїй роботі майстри використовують такі різновиди:
• бензин;
• Уайт-спірит;
• суміш розчинників нафтового бензолу;
• скипидар. Таку субстанцію отримують під час переробки соснової живиці. Ця сировина допомагає виготовити розчинник або отримати продукт органічного походження. Рідина летюча зі специфічним ароматом.
• етиловий спирт. З метою отримання етилового спирту застосовують спосіб гідратації сірчаної кислоти з етиленом. Зверніть увагу на те, що етиловий спирт надає дурманячий вплив на людину. Так що при тривалому використанні можливо сильне отруєння.
Будь-який розчинник або суміш розчинників токсичні і негативно відбиваються на самопочутті людини. Не забувайте про заходи обережності і використовуйте засоби індивідуального захисту. Перш за все, правильно вибирайте приміщення для роботи, в якому постійно циркулює повітря або воно обладнане витяжками.
Різновиди розчинників
Якщо розглядати затребувані розчинники, а саме органічні, то до них відносяться:
• вуглеводневі;
• мають спиртову основу;
• складноефірні суміші розчинників.
Такими розчинниками вважаються Уайт-спірит, нафтової бензол, скипидар, етиловий спирт, метиловий спирт, бутиловий спирт.
Область використання
Розчинники – досить затребувані речі, і використовують їх у багатьох сферах життя, як в побуті, так і на виробництві. Використовують не лише для розведення фарб і лаків, а й для очищення і знежирення поверхонь, очищують ними запчастини, мотори.
Найчастіше в будинку є Уайт-спірит, за допомогою якого розбавляють фарби масляні і лаки.
Якщо говорити про гас, бензин, то вони можуть розчиняти синтетичні смоли.
Купуючи для будинку розчинник або його суміш, обов'язково проконсультуйтеся з продавцем, щоб він допоміг підібрати саме те, що вам потрібно і обов'язково розпитайте які запобіжні заходи необхідно дотримуватися. Також, перш ніж приступити до роботи з речовиною, ознайомтеся з керівництвом, яке є на кожному флаконі.
Властивості суміші розчинників
Такі речовини за своєю суттю – це хімічні рідини, які складаються з декількох складових і є бистровипаровущими. Така речовина здатне розчиняти інші засоби і рідини створюючи з ним суміш.
Основним завданням суміші вважається розведення матеріалів лакофарбового походження. Звичайно, з кожного правила можуть бути винятки, і є барвники що не потребують використання суміші, але тоді вони дуже концентровані.
Оплата
- Безготівковий розрахунок через системи MasterCard або Visа (реквізити на оплату уточнюйте у Вашого менеджера)
- Готівковий розрахунок безпосередньо в офісі за адресою вулиця Зрошувальна 11, м. Київ, Київська область, 02000, Україна, якщо товар відвантажуєте зі складу самостійно (самовивіз).
Доставка
- доставка "Нова пошта";
- доставка "Делівері";
- кур'єрська доставка;
- самовивіз.
Вашій увазі! Товари, які доставляються службами "Нова пошта" та "Делівері", відвантажуються від складу кожного робочого дня о 13:00 у разі, якщо до 12:30 цього дня менеджерам була відправлена вся документація та відповідні реквізити. Самовивіз зі скаду здійснюється до 16:00 у робочі дні.