Розчинник Калоша
Розчинник «Калоша» - це органічна сполука, його ще називають - нефрас, він складається з простих вуглеводнів.
Хоча розчинник «Калоша» багатьом нагадує виключно взуття, але насправді це помилка і нічого спільного в них немає. Звідки ж назва? Розчинник «Калоша» названий на честь хіміка Калош, який першим зміг добути цю речовину з нафти. На превеликий жаль більш докладної інформації як саме і коли він це зробив, у нас немає. Історики досі сперечаються про національність хіміка і не можуть прийти до єдиного рішення.
Розчинник «калоша» не можна використовувати для заправки транспортного засобу. Річ у тому, що він здатний роз'їдати гумові комплектуючі транспорту, як результат автомобіль вийде з ладу.
Особливості розчинника
Розчинник «Калоша» - це продукт, отриманий після перегонки бензину. Після цього бензин очищають від ароматичних вуглеводнів. Для отримання розчинника «Калоші» необхідна легка фракція. Це схоже за консистенцією на масло, не яскравий запах. За допомогою води не розчиняється, але сама речовина розчиняє практично всі матеріали. Засіб вкрай токсичний, вибухонебезпечний і легко спалахує.
Заходи безпеки
«Калоша» розчинник відносять до 4 рівня небезпеки для здоров'я людини та до 1 рівню займистості. Якщо не захищати дихальні шляхи, то речовина здатна розвинути анемію і погано відіб'ється на нервовій системі людини. Попадання на шкірні покриви викликає алергічну реакцію, сухість, подразнення. Як тільки побачите або відчуєте, що засіб на шкірі негайно це місце потрібно промити за допомогою мила.
Приступати до роботи з «Калошею» так само як і з іншими розчинниками потрібно на вулиці або ж в приміщеннях, котрі добре провітрюються. З засобів захисту використовуйте:
• окуляри;
• рукавички;
• респіратор (захисна маска).
Найвища температура, при якій можна продовжувати працювати з розчинником становить 75° С.
Зберігання «Калоші» має бути:
• в герметичній ємності, бажано металевою, але згодиться і скляна;
• залишати засіб можна тільки в приміщенні з доброю вентиляцією.
Ні в якому разі не відкривайте ємність з розчинником «Калоша» біля вогню або нагрівальних приладів. У разі пожежі гасити водою, парою води, піною.
Використання
«Калоша» застосовується:
• при виготовленні труб, клеїв на гумовій основі;
• рідин для розведення лаків, фарб, смоли;
• відмінно суміш «Калоша» справляється з очищенням запчастин, двигунів автомобіля, очищення будь-яких поверхонь перед фарбуванням або нанесенням лаку;
• так само очищають поверхню шкіряних та металевих матеріалів перед фарбуванням;
• чистять ювелірні столи даним розчином, через те, що він не залишає розводів та плям;
• цей засіб виступає паливом для багатьох обігрівачів, паяльних ламп.
Перевагою цього засобу перед іншими є те, що при роботі пристрою немає кіптяви, відсутні запах нафтопродукту, та не засмічуються канали на відміну від інших рідин схожого складу.
Транспортування такого засобу здійснюється в пластикових каністрах або скляних ємностях. Коли використовуємо розчинник «Калоша» за його прямим призначенням, обов'язково дотримуйтесь пропорції і ретельно перемішайте до однорідної консистенції. Там, де необхідно просто знежирити поверхню, з якою збираєтесь працювати, то досить розчинником промокнути ватний диск або шматочок тканини.
Працюючи з "Калошею" дотримуйтесь наступних правил:
• огляньте, чи немає поруч відкритого вогню, чи не курить ніхто поруч;
• робоче місце краще обладнати на вулиці;
• не допускайте потрапляння води на нагрівальні та газові прилади.
Купити такий розчинник «Калоша» можна в магазинах фірми "Vozli". Обсяги є різні. Для заводів розчинник «Калоша» випускають в бочках. Цінова політика буде залежати від виробника і ємності, в якій вона випускається. Продавець компанії "Vozli" пропонує доступну цінову політику та гнучку систему знижок при покупці розчинника оптом.
Виробництво даного розчинника вважають невигідним, позаяк витрат багато, а на виході отримують невеликий об'єм. Фахівці рекомендують завжди про запас мати з собою кілька літрів чистого бензину.
Оплата
- Безготівковий розрахунок через системи MasterCard або Visа (реквізити на оплату уточнюйте у Вашого менеджера)
- Готівковий розрахунок безпосередньо в офісі за адресою вулиця Зрошувальна 11, м. Київ, Київська область, 02000, Україна, якщо товар відвантажуєте зі складу самостійно (самовивіз).
Доставка
- доставка "Нова пошта";
- доставка "Делівері";
- кур'єрська доставка;
- самовивіз.
Вашій увазі! Товари, які доставляються службами "Нова пошта" та "Делівері", відвантажуються від складу кожного робочого дня о 13:00 у разі, якщо до 12:30 цього дня менеджерам була відправлена вся документація та відповідні реквізити. Самовивіз зі скаду здійснюється до 16:00 у робочі дні.