Розчинник для бітумної мастики
Бітумна мастика - незамінний помічник, якщо Ви хочете убезпечити дах, підвал, ванну кімнату, стики металевих, бетонних, дерев'яних та інших конструкцій від вологи, конденсату і перепаду температур. Крім такого чудово гідроізолятами для комфортної роботи, Вам знадобиться розчинник для бітумної мастики.
Ці два продукти краще купити одночасно, особливо, якщо Ви використовуєте НЕ тверду, а розріджену (холодну) бітумну мастику. Розчинник для бітумної мастики можна легко купити оптом і в роздріб за розумною ціною в будівельному магазині або в кілька кліків в інтернет-магазині Vozli (Київ), адже ми здійснюємо доставку по всій Україні.
Часто розчинником для бітумної мастики виступає бензин (низькооктановий, наприклад, «Калоша»), сольвент, нефрас або гас. Однак вони відносяться до вогненебезпечних, пальним засобів і краще не використовувати їх не за призначенням.
Найбільше на роль такого розчинника підходить уайт-спірит, також використовують звичайний універсальний. Однак для отримання максимального ефекту рекомендуємо спеціальний розчинник для бітумної мастики, що зазначено на упаковці.
Для чого потрібен розчинник для бітумної мастики?
1. Розчинник для бітумної мастики (розрідженого) робить сам розчин більш податливим, плинним і зручним навіть для нанесення пензлем.
2. Також він дозволяє відстрочити процес полімеризації (висихання, схоплювання, затвердіння) на добу (для зовнішніх робіт), що дозволять працювати з одним і тим же замісом протягом дня і обробити велику площу.
3. Очищення робочого місця, одягу та інструментів від бітумної мастики розчинником відбувається швидше і ефективніше.
4. Підвищення адгезії самої бітумної мастики при нанесенні на такі шорсткі поверхні як бетон, залізобетон та інші.
5. Розчинник для бітумної мастики дозволяє отримати суміш необхідної для рівномірного нанесення і розподілу по поверхні консистенції.
6. Полегшення обробки важкодоступних елементів поверхні.
7. Завдяки розріджують властивостям дозволяє ефективніше заповнити невеликі тріщинки і ямки в поверхні, а також підвищити гідроізоляційні властивості суміші.
Технічні характеристики
Колір |
Прозорий, безбарвний |
Запах розчинника |
Різкий, неприємний |
Консистенція |
Нагадує воду |
Види |
Бензин «калоші» або автомобільний, сольвент, нефрас, скипидар або гас |
Форма випуску (тара) розчинника |
Бочка металева, тара полімерна технічна різної місткості
|
Норма витрати кг |
1: 1 або 1: 1,5 за масою (до 20% від маси бітуму) |
Технологія змішування
1. Купуйте холодну бітумну мастику і відповідний розчинник.
2. Підготуйте тару.
3. Визначтеся з методом нанесення (ручний - пензлем або валиком, механічним - краскопульт).
4. Змішайте поступово бітумну мастику і розчинник в співвідношенні 1: 1 або 1: 1,5 за масою (до 20% від маси бітумної мастики).
5. Перемішуйте дуже ретельно, піднімайте всі верстви мастики (на обсяг всієї тари) до однорідності.
6. Під час приготування постійно помішуйте суміш.
7. Продовжуйте потроху додавати розчинник в бітумну мастику до отримання необхідної консистенції.
Пам'ятайте, що частка розчинника становить не повинна перевищувати 20% від маси бітумної мастики, інакше склад повністю втратить свої властивості і його можна буде просто викинути.
Заходи безпеки при роботі
Завжди звертайте увагу на технічні характеристики, особливості та правила використання ЛФМ і розчинників, які Ви купуєте!
1. При тривалому використанні пари будь-якого розчинника для бітумної мастики можуть негативно позначатися на слизових і нервовій системі. Завжди працюйте в захисті: спец одяг і взуття, окуляри, гумові рукавички, респіратор!
2. Отруєння ймовірно, якщо при роботі Ви відчули головний біль, нудоту або загальну слабкість. Завжди працюйте в добре провітрюваному приміщенні з припливно-витяжною вентиляцією і в захисті.
3. Не допускайте попадання засобу в навколишнє середовище, для запобігання забруднення води, землі і атмосфери.
4. Пожаро- і вибухонебезпечний. Необхідно берегти від відкритого вогню, нагрівання, вологи, сонячних променів, електроприладів, іскор і куріння.
5. Обов'язково щільно закривайте тару при зберіганні і після використання.
6. Будь-який розчинник для бітумної мастики токсичний. Тримайте його поза зоною досяжності дітей і тварин.
7. При попаданні в очі (слизові) або на шкіру (особливо пошкоджену - подряпини, прищі і т.д.) негайно змийте великою кількістю прохолодної води з милом. Якщо необхідно, зверніться до лікаря.
8. Утилізація залишків розчинника для бітумної мастики повинна здійснюватися своєчасно. Не можна просто залишити їх в місці збору побутових відходів, для цього існують спеціальні контейнери.
Розчинник для бітумної мастики, який реалізується на сайті компанії Vozli (Київ, Україна) має високу ефективність, відповідає вимогам ГОСТ, має сертифікати і паспорти якості, супроводжується фото. Звертайтеся, наші консультанти з радістю допоможуть підібрати, замовити через інтернет або по телефону, купити і доставити по Україні те, що підійде саме Вам!
Оплата
- Безготівковий розрахунок через системи MasterCard або Visа (реквізити на оплату уточнюйте у Вашого менеджера)
- Готівковий розрахунок безпосередньо в офісі за адресою вулиця Зрошувальна 11, м. Київ, Київська область, 02000, Україна, якщо товар відвантажуєте зі складу самостійно (самовивіз).
Доставка
- доставка "Нова пошта";
- доставка "Делівері";
- кур'єрська доставка;
- самовивіз.
Вашій увазі! Товари, які доставляються службами "Нова пошта" та "Делівері", відвантажуються від складу кожного робочого дня о 13:00 у разі, якщо до 12:30 цього дня менеджерам була відправлена вся документація та відповідні реквізити. Самовивіз зі скаду здійснюється до 16:00 у робочі дні.