Праймер бітумний розчинник
За своєю суттю бітумний праймер це суміш, яка складається з нафтового бітуму та розм'якшується при температурі +80 градусів за допомогою спеціальних органічних розчинників. Плюс такого бітумного розчинника в тому, що він швидко висихає, має проникаючі здібності.
Щоб правильно розуміти, як та чим розвести бітум, потрібно розглянути всі тонкощі його застосування, розібратися в різновидах та розуміти де та як саме збираєтесь його застосовувати. Найчастіше бітумний праймер розчинник застосовують у сфері будівництва.
Так само цей бітумний розчинник застосовують під час гідроізоляції даху, фундаменту, ванни, басейну, при установці водопровідних систем та інших конструкцій, яким потрібен додатковий захист від зовнішнього впливу.
Праймер бітумний розчинник буває двох видів:
• той, який готовий до застосування;
• бітумний концентрат.
Сам праймер бітумний можна виготовити безпосередньо на будівельному майданчику за допомогою будівельного бітуму. Для виготовлення праймера знадобиться бітум, який буде плавитися при температурі 160-180 градусів та при змішуванні порціями в ємність додають розчинник, це може бути як гас, так і бензин. Варто відзначити, що це досить-таки небезпечний процес та часто буває займання. Вся річ у тому, що пари розчинника можуть дійти до джерела нагріву та як результат з'явиться полум'я.
До того ж під час випаровування втрачається значна кількість розчинника та можливе отруєння такими парами в разі відсутності захисту дихальних шляхів.
Якщо говорити про праймери концентрати, то з ним все набагато простіше. Вони легко розбавляються розчинником та не вимагають нагріву.
Виробники знають, що вартість праймера який отримуємо з концентрату набагато нижче, ніж того праймера який виготовляється з бітуму безпосередньо на будівельному майданчику.
Що використовують як розчинник
Щоб правильно зрозуміти, чим розвести праймер бітумний для початку потрібно знати на яку поверхню він буде наноситися. Від цього буде залежати, якої густоти повинен бути бітумний праймер, щоб рідина могла зафіксуватися та залишитися на поверхні до повного застигання. Також важливо, які функції вона буде виконувати.
Існують такі різновиди праймера бітумного:
• гумово-бітумний;
• поліуретановий;
• масляний;
• каучуково-бітумний;
• латексний.
В основі всіх видів лежить бітум, інші складові всього лише добавки. Щоб легко було працювати з будь-яким видом бітуму його потрібно розчинити та ретельно перемішати до однорідної консистенції.
Праймер бітумний розчинник застосовується:
• для підготовки таких поверхонь як бетонна плита, цементна стяжка. Говорячи іншими словами ізольованих поверхонь;
• також використовують праймер бітумний розчинник перед укладанням гідроізоляційних та покрівельних матеріалів. Це потрібно для того, щоб гідроізоляційні матеріали щільно скріпилися з пильною, шорсткою поверхнею.
Інструкція для роботи:
• перш ніж приступити до роботи з праймером концентратом потрібно його розбавити розчинником. Для цього найчастіше використовують уайт-спірит, бензин. Рідше гас. Щодо співвідношення, то воно повинно бути 1: 1. Такими речовинами потрібно розбавляти акуратно бітум та тільки за умови, що консистенція праймера бітумного досить густа та працювати з нею складно. Обов'язково дотримуйтеся вищевказаної пропорції, інакше це може уповільнити висихання обробленої поверхні.
• бітумний розчинник потрібно наносити на поверхню, яка буде оброблятися, обов'язково пензликом або щітками. При цьому не забуваємо про запобіжні заходи, працювати потрібно виключно в рукавичках. За допомогою кисті бітумна суміш відмінно втирається в поверхню, накопичується, та зміцнює, тим самим забезпечує якісне склеювання гідроізоляції з основою.
• якщо збираєтеся працювати при температурі нижче, ніж +5 градусів тоді, перш ніж розбавити розчинником бітум, потрібно витримати його в теплому приміщенні при температурі + 21 не менше ніж добу, тільки після цього приступати до розведення та роботи.
Оплата
- Безготівковий розрахунок через системи MasterCard або Visа (реквізити на оплату уточнюйте у Вашого менеджера)
- Готівковий розрахунок безпосередньо в офісі за адресою вулиця Зрошувальна 11, м. Київ, Київська область, 02000, Україна, якщо товар відвантажуєте зі складу самостійно (самовивіз).
Доставка
- доставка "Нова пошта";
- доставка "Делівері";
- кур'єрська доставка;
- самовивіз.
Вашій увазі! Товари, які доставляються службами "Нова пошта" та "Делівері", відвантажуються від складу кожного робочого дня о 13:00 у разі, якщо до 12:30 цього дня менеджерам була відправлена вся документація та відповідні реквізити. Самовивіз зі скаду здійснюється до 16:00 у робочі дні.