Бітум нафтовий будівельний гідроізоляційний
Будівельний бітум
Сучасна нафтопереробна промисловість пропонує для споживчих потреб широкий асортимент продуктів, одержуваних у процесі перегонки нафти. Одним із зазначених товарів є бітум – це досить недорогий і ефективний нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал, який отримав широке поширення в ремонтно-гідроізоляційних роботах. Цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал належить до сировини, яка залишається при перегонці нафти, це обумовлює його широке поширення і масове використання скрізь, де необхідно зупинити проникнення вологи. Бітум нафтовий гідроізоляційний будівельний марки БН-90/10 відносяться до продуктів, які завжди користуються попитом.
Цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний продукт має органічне походження. В основі такої сировини лежить первинний вуглеводень. З точки зору геології це одна з форм існування нафти, яка виникає в разі доступу до неї повітря задовго для початку процесу її промислового видобутку. В ході впливу на нафту хімічного і біохімічного окислення, а також тектонічного впливу і виходить даний нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал.
Природний бітум добувають в шахтах під землею або ж способом розробки відкритого кар'єрного родовища. Однак така сировина саме по собі не є товарним продуктом. Щоб виставити його на продаж, цей нафтової, гідроізоляційний, будівельний матеріал проходить додаткову обробку і підготовку.
Запаси даного корисних копалин на Землі досить великі, і, за найскромнішими оцінками, становлять не менше 560 мільярдів тон, що при річній видобутку в 115 мільйонів тон забезпечує широке використання цього нафтового, гідроізоляційного, будівельного матеріалу. Однак чисто бітумні свердловини економічно не рентабельні, оскільки в підземні порожнини подається додатковий пар. Вироблення гарячої пари це додаткові витрати. Найчастіше якщо ви захочете купити цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал, то отримаєте результат переробки залишкових нафтопродуктів, а не сировину, здобуту в шахті або в кар'єрі.
Отримання бітуму
Процес перегонки нафти спрямований на отримання світлих нафтопродуктів. Важкі фракції, що залишилися, не утилізуються, а підлягають подальшій обробці. Спочатку з нафти отримують бензин, лігроїн і гас. Потім з решти маси виділяють мастила, а в залишку отримують гудрон. Після процесу крекінгу з гудрону утворюється сировину для отримання бітуму – нафтового, гідроізоляційного, будівельного матеріалу.
Нафтохімічна промисловість дозволяє отримати бітум декількох марок. Основний спосіб отримати нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал із зазначеної сировини це:
атмосферно-вакуумна перегонка нафти;
окислення нафтових залишків;
змішування нафтових залишків, які утворюються при перегонці нафти.
У кожному з вищевказаних випадків утворюється свій тип цього нафтового, гідроізоляційного, будівельного матеріалу. Так, при атмосферно-вакуумній перегонці нафти утворюється залишковий бітум, при окисленні нафтових залишків – окислювальний, а при змішуванні залишків – компаундні бітуми.
У промисловості існують такі способи отримання даного продукту, які прийняті в якості основних:
.
- глибокий витяг масляних фракцій з гудрону, в результаті виходять залишкові продукти
- Реакція окислення гудронів містяться в повітрі киснем. Також цій процедурі можуть піддаватися крекінг-залишки, екстракти від селективного очищення масел. В результаті йде отримання окисленої сировини.
Сировиною для цього нафтового, гідроізоляційного, будівельного матеріалу, одержуваного шляхом вакуумної перегонки, є гудрон. А для окислення і деасфальтизації – мазути. Якість сировини має прямий вплив на якість яка буде мати цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал. Крім того властивості окислених бітумних продуктів залежать ще від температури, тривалості процедури окислення і витрати повітря.
Характеристики бітуму
Фізично бітум являє собою тверду речовину чорного кольору з консистенцією смоли. Цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал є гідрофобним, не розчинним у воді і не накопичує вологу. Схильний до дії органічних розчинників, таких як сірковуглець або бензол. Щільність може бути різною, і залежить від ступеня вмісту в ньому сірки. Як не дивно, але агрегатний стан бітуму найправильніше описати як рідина з великим ступенем в'язкості. Цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал насправді аморфна речовина, він не утворює кристалів. У цього нафтового, гідроізоляційного, будівельного матеріалу немає такого поняття як точка плавлення. При підвищенні температури просто збільшується його плинність. Експериментально доведено, що його в'язкість приблизно в 230 мільярдів разів вище в'язкості води.
Виготовлений промисловим способом бітум, який сьогодні можна купити, має різні марки, які засновані на його фізичних характеристиках, а саме температури плавлення:
• бітум БН-50/50 має температуру плавлення 40-50 градусів Цельсія;
• бітум БН -70/30 має температуру плавлення 60-70 градусів Цельсія;
• бітум БН-90/10 має температуру плавлення 80-90 градусів Цельсія.
Температура спалаху бітуму 220-300 градусів Цельсія, що дуже небагато. Мінімальна температура займання 368 градусів Цельсія. Питома вага бітуму будівельного 0,95-1,50 г / см3.
За типом органічної сировини виділяють торф'яні, вугільні і нафтові гідрозоліруючі продукти, які представляють собою найширшу групу. Якщо є необхідність купити цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал, слід пам'ятати, що його марки діляться по консистенції на різні види виходячи з його твердості.
Напрямок використання гидроизолирующего бітуму
Пластичність і гидрофобність цього нафтового гідроізоляційного продукту зумовили його застосування в двох основних напрямках: це гідроізоляція і будівництво доріг. До початку свого широкого промислового застосування гідроізоляційний нафтової продукт використовувався в кількох інших цілях. В епоху неоліту древні люди забезпечували їм водонепроникність дерев'яного посуду. Бітумний посуд набагато старше за глиняній. Він застосовувався в якості закріплювача для наконечників копій. Крім того цей нафтовий гідроізоляційний продукт застосовувався для створення мозаїк або панно.
Купити нафтовий, гідроізоляційний, будівельний бітум сьогодні можна для використання його в якості інженерно-будівельного матеріалу. Це обумовлено гідроізоляційними властивостями.
90% всього виробленого нафтового гідроізоляційного бітуму використовується для дорожнього будівництва. Решта 10% застосовуються, в основному, в звичайних будівельних роботах. Якщо брати загальну класифікацію бітуму по застосуванню, то виділяють його наступні типи:
• дорожні нафтові, будівельні, гідроізоляційні бітуми: застосовуються при виготовленні асфальтобетонної суміші, при цьому його частка може досягати 10%;
• покрівельні нафтові, будівельні, гідроізоляційні бітуми: підрозділяються на покривні і просочувальні;
• ізоляційні нафтові, будівельні, гідроізоляційні бітуми: використовуються при виробництві гідроізоляційних матеріалів;
• загальнобудівельні нафтові, будівельні, гідроізоляційні бітуми: використовуються для поліпшення гідроізоляції фундаментів;
• нафтові, будівельні, гідроізоляційні бітуми спеціального призначення: застосовуються в лакофарбовій, шинній або електротехнічній продукції.
Цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал знайшов найширше застосування всюди в будівельних роботах, де потрібна гідроізоляція. Так, гідроізоляція фундаменту за допомогою бітуму дозволяє уникнути попадання в нього вологи, а значить, оберігає від передчасного руйнування, особливо взимку. Оброблені нафтовою сировиною матеріали для гідроізоляції фундаменту відрізняються підвищеною надійністю і ресурсом застосування. Проникаюча гідроізоляція бетону в поєднанні з зазначеними методами дає відмінний результат. Застосування цього будівельного нафтового гідроізоляційного матеріалу на цій стадії будівництва дозволяє виробляти такі роботи як:
• гідроізоляція цоколя;
• гідроізоляція вимощення;
• гідроізоляція підземних споруд;
• гідроізоляція паль.
Бітумна гідроізоляція підлоги допомагає розмежувати рух вологи між поверхами в разі аварії. Відмінні адгезивні якості бітуму дозволять ізолювати навіть стіни. Цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал відмінно заповнює щілини між дерев'яними брусами будівлі. Гідроізоляція стін дозволяє збільшити теплоізоляцію приміщення.
Гідроізоляція покрівлі це найпоширеніше застосування бітуму в будівництві. Як правило, його застосовують разом в руберойдом. Розплавленим будівельним нафтовим гідроізоляційним бітумом заливають дах будівлі, і зверху покривають руберойдом. При дотриманні технології виходить недороге і якісне покриття. Це один з видів гідроізоляції обмазувальної. Його перевага в тому, що можна швидко перекривати великі площі дахів. Гідроізоляція даху це завдання, з яким стикався кожен, у кого є свій будинок або хто живе на останньому поверсі. Щоб вирішити цю проблему, необхідно купити бітум. У сільській місцевості будівельний нафтовий гідроізоляційний бітум буде корисний, якщо необхідна гідроізоляція колодязя з бетонних кілець або потрібно зробити гідроізоляцію даху гаража.
Застосування бітуму допомагає здійснити гідроізоляцію підвалу зсередини від грунтових вод. Завдяки його здатності до надійної фіксації на будь-яких поверхнях такі роботи виходять з його використанням досить якісно. Однією з різновидів цієї обробки є гідроізоляція басейну, при цьому в першу чергу мається на увазі гідроізоляція його швів.
Додатково на завершальних стадіях будівництва нафтовий гідроізоляційний бітум може широко застосовуватися, коли необхідні:
• гідроізоляція бетонних поверхонь;
• гідроізоляція мансарди;
• гідроізоляція димоходу на даху;
• гідроізоляція газобетону
• гідроізоляція септика.
При обробці поверхонь цим будівельним нафтовим гідроізоляційним матеріалом особливу увагу слід приділяти дотриманню заходів безпеки. Бітум проходить підготовку перед нанесенням, перебуваючи в рідкій фазі. Це пов'язано з його активним нагріванням за допомогою джерел відкритого полум'я. Використання захисних комбінезонів, рукавичок, спеціального взуття та масок захисту обличчя та очей є обов'язковим. Сам нагрів слід проводити тільки на відкритому повітрі, так як цей розплавлений нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал дуже токсичний. Слід дотримуватися крайньої обережності і витримки, не порушувати жодної з вимог техніки безпеки. Уважність при перенесенні гарячого нафтового продукту повинна бути як ніде високою. У разі потрапляння розплавленого бітуму на тіло слід негайно звернутися до лікаря, не роблячи спроби зняти його з шкіри.
Де купити будівельний бітум
Щоб купити нафтовий гідроізоляційний будівельний бітум необхідної марки, досить зайти на наш сайт Vozli і ознайомитися з існуючим асортиментом і ціною на продукцію. Для зручності вибору пропонуємо скачати прайс і купити з ним в режимі оффлайн. У разі виникнення питань стосовно будівельної продукції наші консультанти нададуть вам віддалено безкоштовну та кваліфіковану консультацію, допоможуть вибрати і купити товар в максимально стислі терміни. Вибір будівельних і гідроізоляційних матеріалів, які ви можете купити у нас, дуже великий. У разі відсутності необхідної марки бітуму, який вам необхідно купити, ми готові здійснити його передзамовлення прямо з заводу, при цьому обсяг партії обговорюється додатково.
Магазин Vozli співпрацює безпосередньо з заводами-виробниками, це зумовлює низьку ціну на всю продукцію. Крім того, кожна партія товару має свій сертифікат відповідності ГОСТ, який свідчить про проходження цим нафтовим, гідроізоляційним, будівельним матеріалом лабораторних досліджень. При розрахунку кінцевої ціни в обов'язковому порядку враховується обсяг закупленої партії. Якщо ви хочете купити цей нафтовий, гідроізоляційний, будівельний матеріал оптом, то передбачена знижка.
Найпоширеніші і широко використовуються бітуми нафтові будівельні марки БН-90/10 можна купити в магазині Vozli в будь-якій кількості. Склад Vozli регулярно поповнюється новою продукцією цього нафтового, гідроізоляційного, будівельного матеріалу, виходячи з цього, бітум завжди відповідає вимогам, зазначеним в паспорті якості. Кількість нафтового будівельного гідроізоляційного бітуму на складі дозволяє поставити навіть велику партію вагою понад 10 тон. Термін придатності всього бітуму, який ми пропонуємо купити, знаходиться в допустимих значеннях. Крім того, цей нафтовий гідроізоляційний будівельний матеріал поставляється в металевих бочках, проте такий вид упаковки зустрічається досить рідко.
Продаж будівельного нафтового гідроізоляційного бітуму здійснюється в брикетах. Для зручності транспортування брикет з цього нафтового, гідроізоляційного, будівельного матеріалу формується в блоки і завантажується на європалети. Доставка товару здійснюється автомобільним або залізничним транспортом з дотриманням усіх технологій процесу перевезення бітуму. Зверніться до нас, і ми поставимо вам якісний будівельний нафтовий гідроізоляційний бітум БН-90/10 в будь-якій кількості.