Молоткова фарба по дереву
Молоткова фарба по дереву
Молоткова фарба широко представлена в спеціалізованих магазинах України. Купити оптом і в роздріб даний вид лакофарбових матеріалів можна в інтернет-магазині. Вартість залежить від марки товару, але емаль, що пройшла сертифікацію і має паспорт якості, не може мати низьку ціну. Область застосування досить широка. Позиціонується, як емаль по іржі і металу, але багатьох цікавить питання, чи можна фарбувати молоткову фарбу по дереву.
Особливості
Купити молоткову фарбу можна для фарбування не тільки металу. У Києві можна знайти такі види:
- МЛ-165. Не дуже підходить для дерева, так як при загорянні підстави виділить шкідливі речовини.
- Nammerite. Хаммерайт- європейський виробник. Чи захистить будь-який матеріал від агресивного зовнішнього середовища.
- НЦ-221. Найпростіший варіант. Найкраще підходить для робіт усередині приміщення.
Загальна інформація
- Скільки сохне молоткова фарба залежить від атмосфери навколишнього середовища і марки. В цілому - це 3 години.
- Термін служби декоративного покриття до 10 років.
- Низька витрата.
- Можливість нанесення нового шару після повного висихання першого.
- Працювати можна при температурі 4 градуси вище нуля.
- Основа найчастіше - алкідна смола.
Як працювати
Молоткова фарба має дуже цікавий ефект, тому споживачі цікавляться, чи можна наносити її на поверхню не з металу. Так можна. Дозволено використання на пластику, склі, дереві, кахлі і т.д. Головна умова - максимальна стійкість основи до гнучкості інакше твердий забарвлюваний шар буде деформуватися.
Для роботи недостатньо купити тільки емаль. Ще потрібно обезжириватель і інструмент для роботи (якщо фарба не в балончику).
етапи:
- Очищення. Видаляються всі забруднення і жировий наліт. Відгуки показують, що найкраще робити цю процедуру не менше трьох разів і завершувати обробкою ацетоном.
- Шліфування. Навіть, якщо склад зроблений за Держстандартом і має хороші характеристики, то його адгезія залежить від матовості і рівності підстави. З дерева забираються всі шорсткості, тріщини замазують шпаклівкою, а потім все ретельно шліфується.
- Грунтування. Текстура молотковій фарби вимагає попередньої обробки дерева. Це дозволить поліпшити адгезію і зменшити витрату ЛФМ. У продажу є різні види грунту, вибирати найкраще водорозчинний акриловий грунт, щоб не нашкодити дереву.
Час висихання молотковій фарбине велике, тому працювати варто швидко. Наносити можна пензлем, валиком, пульверизатором прямо з промислової упаковки. Консистенція в банках досить густа, тому відразу уточнюється, ніж розбавляється молоткова фарба. Робиться це звичайними розчинниками. Працюючи по дереву можна дещо збільшити дозу розчинника, так немає необхідності зберігати антикорозійні властивості на максимумі.
У каталозі можна вибрати відразу всі товари для роботи.
Виробники молоткових фарбнайчастіше використовують кольори: мідь, золото, срібло, але можна зустріти і інші відтінки: бронза антик, мідна, золотиста, шоколад, графіт. Повна палітра вказана в прайсі, який легко скачується. Де купити молоткову фарбу - в спеціалізованому магазині, асортимент і палітру якого можна вивчити за фото.