Чи можна знежирити растворітелем
Підготовка поверхні до фарбування - досить проста процедура. Але вона вимагає великих фінансових витрат. Потрібно купити обезжириватель, ґрунтовку і перетворювач іржі. Знежирюють поверхню з метою видалення жирових речовин, які в процесі фарбування будуть заважати нормальному розподілу фарби на поверхні. Якщо не знежирити поверхню - може порушитися створення захисної плівки і якість покриття буде трохи гірше
Чи можна заощадити, знежирити поверхню розчинником?Звичайно можна. Взагалі, знежирення - основне і обов'язкова умова перед нанесенням фарби або грунтовки. Розчинник відмінно справляється з цим завданням. Але все одно потрібно знати, який розчинник краще знежирює, а який - гірше.
Який повинен бути розчинник для знежирення?
- Без запаху. Під час знежирювання в приміщенні люди можуть отруїтися від запаху розчинника. Тому, для робіт в приміщенні краще вибирати еко розчинники.
- Бистровисихающая. Дуже важливо час висихання розчинника. Якщо він буде висихати довго, то на ремонтні роботи доведеться виділяти більше часу.
- Не залишати жирних плям. Розчинник, який погано прибирає жирні речовини, буде їх розмазувати по стіні і залишати жирні плями.
Які розчинники підходять для знежирення?Розчинники поділяють на дві категорії: нежирні і жирні. Одним з кращих прикладів нежирного розчинника буде нефрас С2-80 / 120. Він не має запаху, швидко вивітрюється, не залишає жирних плям. Існують більш агресивні розчинники, наприклад, 646. Його використовують для видалення складних масляних плям.
Також для знежирення використовують уайт-спірит. Він відноситься до жирних розчинників. Уайт-спірит використовують досить часто, хоча він слабенько розчиняє жир. Ми рекомендуємо купувати сильніші розчинники.
для приміщення краще використовувати нефрас.
Найпоширенішірозчинники це 646 і нефрас. Крім них використовують 647, 648, 649, 650 і т.д.
Як знежирити поверхню?Потрібно намочити ганчірку розчинником, після чого нанести його на потрібну поверхню. Після знежирення поверхні потрібно почекати кілька хвилин, поки розчинник висохне і поверхня перестане бути вологою. І тільки після цього наносити фарбу, грунтовку або шпаклівку.
Не варто забувати і про видалення іржі при підготовці до фарбування. Для цього використовуються спеціальні перетворювачі іржі або ж ортофосфорна кислота.