Ароматичний нафтовий розчинник

  • Made in Ukraine
  • Виробник  Made in Ukraine
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  471-but

   



Щоб зрозуміти, що насправді собою являє ароматичний нафтовий розчинник потрібно всього лише зрозуміти, що ще отримують з нафти крім палива, куди і як застосовують та якими властивостями будуть володіти такі речовини.

Класифікація

Існують такі різновиди та підгрупи речовин, що виходять після перероблення нафти:

1. Парафіни:

  •  Нормальні парафіни. Після обробки ці речовини всіляко використовують в побуті. Така речовина входить до складу гуми. Вони не токсичні. Так само з такого матеріалу роблять всім знайому парафінову свічку.
  •  Ізопарафіни. У порівнянні з нормальним парафіном цей застигає набагато довше. Це важливий показник, адже навряд чи сподобається, якщо солярка застигне або перетворитися в кашу. Ізопарафіни входить до складу всіх масел синтетичного походження.
  •  Циклопарафіни. Входять до складу дизельного палива і масел для змащення.

2. Ароматичні вуглеводні - впливають на якість моторного палива.

    У багатьох країнах виробництво ароматичних нафтових розчинників налагоджено і має попит. Особливо попитом і популярністю користуються толуол, ксилол і ортоксилол. Температура кипіння у таких речовин, практично однакова. Ще попитом користується сольвент. Існує нафтовий і кам'яновугільний.

Ароматичний нафтовий розчинник має високий рівень розчинення, що відрізняє його від інших вуглеводнів. Один єдиний мінус у таких ароматичних речовин різкий, неприємний запах і високий рівень токсичності. Використовують ароматичні нафтові розчинники для розщеплення масел, сечовини, а також інших засобів, так само використовують таку речовину у пресі.

Закордоном такі ароматичні речовини не мають різкого запаху, але своїх розчинних якостей не втрачають.

Порівнюючи ізопарафіни та ароматичні вуглеводні, можна побачити, що різниця насправді суттєва. Одні абсолютно нешкідливі, не мають запаху, мають низьку здатність розчинення і цінова категорія занадто висока. Ароматичні речовини прекрасно розчиняють будь-яку рідину, але при цьому токсичні, і небезпечні для людського здоров'я. Придбати засоби можна в магазинах "Vozli".

Це дві групи, які більш популярні в світі, між ними існує ще багато інших видів і різновидів розчинників.

Зараз ароматичні вуглеводні отримують виключно з нафтових фракцій методами піролізу і при переробленні кам'яного вугілля.

Ароматичні нафтові розчинники мають високу розчинну здатність в порівнянні з іншими вуглеводневими речовинами і в якості складових входять в багато сумішевих розчинників.

Найважливішими експлуатаційними характеристиками таких ароматичних розчинників є:

 - можливість розчиняти органічні речовини;

 - здатність видаляти забруднення з металів;

 - властивість швидко випаровуватися;

 - здатність до мінімального утворення відкладень своїх компонентів;

 - корозійні процеси;

 - стабільність якостей нафтових розчинників, яка характеризується їх гарантійним терміном зберігання.

Використання спиртів як розчинників включає в себе наступні напрямки: технологічний розчинник, розчинник у виробництві фарб і покриттів, очищувач, розчинник у виробництві споживчої продукції, аерозольний розчинник.

Галогеновмісні розчинники мають найбільшу розчиняючу здатність, на їх основі отримують якісні засоби для знежирення.

Дані розчинники застосовуються, зокрема, для знежирення кисневих балонів або мономерів.

Ці матеріали відрізняються низькою горючістю. Їх основним недоліком є ​​дуже висока токсичність.

Ароматичні речовини повинні володіти хімічною інертністю стосовно речовини, що розчиняється, тобто не повинні вступати в хімічну взаємодію з ним.

Ароматичні речовини повинні володіти низькою гідроскопічністю: навіть при невеликій кількості води їх розчинаючі властивості різко знижується. Побачити весь асортимент даних засобів можна у продавців фірми "Vozli".

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Оплата

  • Безготівковий розрахунок через системи MasterCard або Visа (реквізити на оплату уточнюйте у Вашого менеджера)
  • Готівковий розрахунок безпосередньо в офісі за адресою вулиця Зрошувальна 11, м. Київ, Київська область, 02000, Україна, якщо товар відвантажуєте зі складу самостійно (самовивіз).

Доставка

  • доставка "Нова пошта";
  • доставка "Делівері";
  • кур'єрська доставка;
  • самовивіз.

Вашій увазі! Товари, які доставляються службами "Нова пошта" та "Делівері", відвантажуються від складу кожного робочого дня о 13:00 у разі, якщо до 12:30 цього дня менеджерам була відправлена вся документація та відповідні реквізити. Самовивіз зі скаду здійснюється до 16:00 у робочі дні.